Vítejte na blogu Qida a Jíti!!!!

Únor 2009

Čistychov

1. února 2009 v 11:35 ***RAPEŘI***

Čistychov

Čistychov je jeden z nejlepších slovenskejch MC´s.....tady je nějaký info
Čistychov se věnuje rapu od roku 1996 a své začátky si prožil jako člen skupiny Lúza,která dnes spolu se skupinou Drvivá Menšina tvoří slavnou bratislavskou formaci Názov Stavby.Vyrostl v Petržalce,v části Luky 5 v rodině nižší střední vrstvy.Rozdělená rodina a život na sídlišti velmi silně ovlivňují jeho život i uměleckou tvorbu.V roce 2004 vydal svůj debut s názvem Né produkt!Známá skladba ,,hamba ti poukazuje na určitou skupinu lidí,kteří žijí mezi námi a nestydí se ,,ojebavát'' své nejbližší.Čistychov je ostrý raper,ale jako producent zatím jen průměr...


g

Pio Squad

1. února 2009 v 11:32 ***RAPEŘI***

Pio Squad

Na naší scéně je málo originality a kapel, které by se prezentovaly odlišným stylem a udávali směr, který ovlivňuje nové jména ve hře. I Pio Squad začali spíše jako mladí PSH, museli si spoustou koncertů a prvními výlisky získat svůj post na naší scéně a dnes, po pěti letech jejich existence patří zcela na její špičku.

Jejich debut "Three Stars" přišel neočekávaný, neavizovaný, a o to více překvapil všechny fanoušky z celé republiky, kam se také Pio dostali se svými energickými koncerty. Delebreho a Filipa za mikrofony doplňuje skvěle zezadu jejich DJ, J-Kid, který udržujou živou show svými pečlivě zvolenými podklady. Navíc, kluci mají co říct, navíc to umí stylem, kterému se říká rap, a tak není důvodu, proč se na jejich koncertu nejen nepobavit, ale především nechytit za srdce a sáhnout si do svědomí.

Pio Squad se neprosazují videoklipy v hitparádách, skandály na skandálních webech ani žádným jiným bulvárním způsobem. Jejich zbrání je rap, který zkrotili, a svoje poslání, které působí na všechny, co koncerty navštíví, drží pevně v otěžích. Před pár týdny navíc vydali stejně nečekaně jako svůj debut i jeho následovníka, album "Punk Is Dead". Zajímavá změna zvuku a původního směru jsou dobrým důvodem, proč si jejich koncert na Urban Rapublic nenechat ujít.