Vítejte na blogu Qida a Jíti!!!!

Pacey

4. února 2007 v 14:07 |  Hlavní postavy z Dawsonova světa
Pacey WitterPacey Witter se narodil v lednu 1983, tudíž ve znamení kozoroha. Je přirozený bavič a průšvihář. Denní stereotyp jako škola ho nebaví a nechá se snadno vyprovokovat. Přesto je hodný a snaží se lidem okolo pomáhat. Vážnost situace zmírní nějakým vtípkem. Co se týče práce má smysl pro povinnost. Často je nedůvěřivý až uzavřený a proto je o něm těžké cokoli zjistit.

Pacey má tři starší sourozence a proto to doma jako smolař nikdy neměl lehké. Jeho otec a bratr Doug jsou šerifové, Gretchen je na vysoké škole a jeho nejstarší sestra je už vdaná a má tři děti. Pacey se zamiluje do učitelky Tamary, které také není lhostejný. Ale ve škole se to provalí a Tamara odjede. Záhy na to začne chodit s Andie, s novou šprtkou ve městě. Ta mu pomáhá s učením a on zjišťuje, že jeho rodiče, kteří mu tvrdili, že všechno zkazí, neměli pravdu. Andie však musí odjed do léčebny a Pacey je zase sám. Později ho Dawson požádá, aby se postaral o Joey. On to udělá a rád. Andie se vrátí a jak zjistí, že ho v léčebně podvedla, už s ním nechce nic mít. Na chvíli Pacey uzavírá s Jen dohodu o nezávazném sexu, ale to také brzy krachne. Pacey pomůže Potterovým zrealizovat projekt na penzion. Brzy si uvědomí, že Joey pro něj znamená něco víc, ale drží to v tajnosti. Žárlí, když se Joey seznámí s A. J. Mollerem z Harvardu, ale stále jí brání. Začne mít pocit, že Joey také něco cítí a svěří jí svoje city. Tušil správně a začnou se spolu scházet. Chce to říci Dawsonovi, ale ten to zjistil od Jen. Ztratí tím kamarádství s Dawsonem i Joey. Rozhodne se prázdniny strávit na "Pravé lásce" a nakonec se k němu připojí Joey.

Když se vrátí, doufá že se to s Dawsonem a Andie spraví. Nejde to tak snadno. Navíc se cítí vedle Joey méněcenný, musí dohánět třetí ročník zároveň se čtvrtým, protože oficiálně propadl a Pravou lásku mu zničila bouře. V tom svém zmatku a neklidu se rozhodne s Joey rozejít. Neproběhne to zrovna tím nejlepším způsobem. Na konci školního roku odplouvá do Karibiku na brigádu.

Pro prázdninách si v Bostonu najde v práci v restauraci jménem "Civilizace". To mu vyhovuje. Jeho šéf Danny z něj udělá šéfkuchaře. Pacey střídá holky dokud se nezamiluje do Joeyiny spolubydlící Audrey. Zmatek nastane, když se změní vedení Civilizace a ředitelkou se stane Alex Pearlová. Ta po Paceym hned vyjede. Audrey a Pacey se nepohodnou, ale nakonec se znovu dají dohromady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama